Drogi kliencie!

Przygotowaliśmy dla Ciebie unikalną zniżkę 5% na pierwsze zakupy. Aby ją odebrać, podaj swój adres e-mail.

Krawat jedwabny regimental szary w błękitne pasy

  • Szary regimental w błękitne pasy małe
  • Szary regimental w błękitne pasy małe

149.90 59.90 PLN

Dostawa w 48h

Skład: 100% jedwab żakardowy
Konstrukcja: three fold
Wypełnienie: płótno wełniane
Szerokość: 8,5 cm
Długość: 148 cm

Kolor: bordowy w żółte pasy.
Wzór: Regimental

Zapakowany w nasze eleganckie pudełko doskonale nadaje się na prezent.

Tradycyjny krawat naszej marki wykonany jest z wysokiej jakości jedwabiu żakardowego. Wypełnienie wełniane zastosowane w krawacie sprawia, że zjawiskowo wiąże się on pod każdą szyją i pięknie układa na koszuli. Krawat wykonany jest z niezwykłą precyzją i dbałością o szczegóły przez mistrzów igły "cravataie" z Włoch. Krawaty tradycyjne są szczególnie polecane do zestawień formalnych i biznesowych, a także na wszelkie uroczystości.

Opis produktu

Krawat tradycyjny wykonany jest w całości z jedwabiu żakardowego, poza oczywiście wełnianym wkładem który nadaje krawatowi odpowiednią grubość oraz mięsistość. Posiada on wszytą podszewkę z tej samej tkaniny co cały krawat, tzw. self-tipping, w odróżnieniu od sklepowych odpowiedników, w których często ze względu na oszczędność materiału stosowana jest wiskoza czy poliester. 

Krawaty to nasza pasja!Krawat zszyty jest jednym, mocnym szwem głównym, regulującym całą konstrukcje krawata przy wiązaniu. Rzadki ścieg nadaje krawatowi elastyczność wzdłużną, dzięki której jest on bardziej odporny na rozciąganie i bardziej wytrzymały.


Krawaty to nasza pasja!Aby krawat zachował pożądany wygląd i kształt, wszyte zostały specjalne pętle usztywniające, tzw. rygle. Mają one za zadanie wzmocnić całą jego konstrukcję. 
W naszych krawatach wyeksponowana jest także pętla kończąca szew główny, która po pociągnięciu marszczy i zwija krawat w harmonijkę.

Krawaty to nasza pasja!Krawaty marki John Malker posiadają duszę, inaczej wypełnienie, wykonaną z włoskiej wełny, dzięki czemu krawat prezentuje się zjawiskowo oraz wspaniale wiąże się pod każdą szyją. Dodatkowo generuje piękną, przestrzenną łezkę która nadaje dynamiki krawatowi, jak i całej stylizacji. Warto również dodać, że wełniane wypełnienie przyspiesza proces regeneracji krawata po całym dniu noszenia, co jest niezwykle istotne dla osób, które często eksploatują swoje krawaty.

Krawaty to nasza pasja!

knit krawat dziergany knity sklep najlepsze knity poszetka poszetki tanio krawat krawaty john malker johnmalker

Po czym poznać krawat najwyższej jakości?

Dusza

Wypełnienie wykonane jest ze specjalnego płótna bawełniano-wełnianego.

Szew

Konstrukcja krawata wzmocniona jest jednym mocnym szwem głównym.

Podszewka

Podszewka wykonana jest z tej samej tkaniny co krawat.

Rygle

Krawat zszyty jest specjalnymi pętlami, które usztywniają całą jego konstrukcję.

Wszystkie te elementy znajdziesz w naszych krawatach!

Pierwsze zakupy

Przygotowaliśmy dla Ciebie unikalną zniżkę 5% na pierwsze zakupy. Aby ją odebrać, podaj swój adres e-mail.